Vitajte na webovej lokalite spoločnosti Techniflon
Od roku 1989 až doteraz sa spoločnosť TECHNIFLON snaží zachovať si svoj smer, ktorý sa osvedčil.

Spoločnosť TECHNIFLON si vďaka technickému prístupu ku každému zákazníkovi a svojmu personalizovanému know-how v oblasti výroby prepravných pásov zachovala konkurencieschopnosť a ponúka kvalitné tkaniny prispôsobené požiadavkám stále špecifickejších konceptov.

Vďaka výrobe vo Francúzsku a veľkým zásobám často používaných materiálov sa môže spoločnosť TECHNIFLON pochváliť svojou silnou stránkou: pomáha svojim zákazníkom riešiť problémy 24 hodín denne.

Náš tím dokáže tiež splniť všetky žiadosti, či už ide o bežne používané pásy zo sklenej tkaniny alebo realizácie podľa inovatívnych alebo personalizovaných technických špecifikácií.

O spoločnosti Techniflon v Európe

  • Výroba:

Naše prepravné pásy sú vďaka špeciálnym výrobným technikám, ktoré vyvinuli naši technici, pevné, odolné a samozrejme realizované podľa vašich špecifikácií (rozmery, výstuže, spoje, vodiace systémy a pod.).

  • Servis

Kvalita a rýchlosť sú dva naše základné princípy, ktorými sa riadi naša výroba, a či už ide o opravu alebo výrobu prepravných pásov, naše tímy sú pripravené splniť vaše potreby: „24-HODINOVÝ SERVIS“.
Objednávka zaslaná do 10.00 bude k vám vyexpedovaná naším prepravcom v ten istý deň.